מילה על החיים והדברים


           

 

כל מה שאתה צריך
   
פעם היה מיסיונר למקסיקו שנסע מעיר לעיר והטיף בכל מקום אליו הגיע. הוא לא ידע ספרדית חוץ מכמה מילים והשתמש במתורגמן בכל מקום שבו הטיף. פעם הם נסעו לכפר בהרים. לא היו כבישים והנסיעה ארכה שלושה ימים. כשהם סוף סוף הגיעו לשם לא היה מי שיפרש את ההודעה. המיסיונר קם לדבר ואמר את המילים הבודדות שידע בספרדית. הוא המשיך לדבר והטיף כל הערב בספרדית.

      כשאנחנו עושים משהו למען אלוהים, הוא נותן לנו את היכולת לעשות את העבודה הזו. אלוהים תמיד מבקש מאיתנו לעשות משהו שלא עשינו קודם. כשאנחנו עובדים בשבילו, הוא לא מבקש מאיתנו את קורות החיים שלנו. הוא לא שואל אם יש לנו את ההכשרה או את הלימודים או אפילו אם אנחנו רוצים לעשות את זה. הוא רק מבקש מאיתנו לעשות את זה.

      לאלוהים יש הרבה דברים לעשות. השאלה היא האם אנחנו מוכנים לעשות את מה שהוא מבקש מאיתנו לעשות? הוא זה שנותן לנו את הכישרונות שלנו ואת היכולת לעשות הכל. אנחנו יכולים לעשות כל מה שהוא מבקש מאיתנו לעשות. כל מה שאנחנו צריכים, הוא יספק.


      גרסה חדשה של קינג ג'יימס
1 פטרוס 4:11 אם מישהו ידבר, שידבר כדברי אלוהים. אם מישהו משרת, יעשה זאת כמו ביכולת שאלוהים מספק, למען יתפאר אלוהים בכל דבר על ידי ישוע המשיח, לו הכבוד והשלטון לעולם ועד. אָמֵן.