מילה על החיים והדברים


           

 

האמצע
  
לפעמים החלק הקשה ביותר בחיינו הוא לחיות בחלק האמצעי של חיי היומיום שלנו. כשיוסף חלם שמשפחתו תשתחווה לו, זה היה נקודת שיא בחייו. אבל אז היו לו חיי היומיום שאליהם חזר. אחר כך הוא בילה 13 שנים בכלא. זה היה החלק האמצעי בחייו לפני שעלה להיות ראש ממשלת מצרים.

      דוד נמשח להיות מלך כנער, לאחר מכן הוא חזר לרעות צאן. ואז הוא הרג ענק אבל הוא נאלץ להסתתר מפני שאול המלך. במשך 13 שנים הוא נאלץ לחיות באמצע גורלו. משה בילה 40 שנה במדבר.

      אנו רואים את הגברים והנשים בתנ"ך עושים דברים גדולים, אבל מה שאנו רואים הם רק השיאים בחייהם. אנחנו לא רואים את חיי היומיום או את הדברים שהם עוברים.

      לכולנו יש חלומות, או שאלוהים מספר לנו על משהו שיקרה בעתיד שלנו. החלק הקשה ביותר הוא לחיות מיום ליום. אנחנו באמצע החיים שלנו והדבר שאלוהים אמר לנו שהוא הולך לעשות לא התגשם עדיין. אנחנו הולכים לעבודה, חוזרים הביתה, אוכלים ארוחת ערב, הולכים לישון וקמים למחרת ועושים הכל שוב, ושוב ושוב. אנחנו משתעממים מהחיים שלנו ותוהים אם אלוהים שכח אותנו. החלק האמצעי של חיינו הוא החלק המבחן. האם נכבד את אלוהים? האם נעשה את מה שאנחנו אמורים לעשות? האם אנו נאמנים לבן הזוג שלנו? יש הרבה דברים שאנחנו עוברים. אנחנו נבחנים ואלוהים צופה בנו כדי לראות אם נבטח בו. אז נראה את אלוהים זז בחיינו ונקבל את מה שיש לאלוהים לעשות. החלק האמצעי יעבור ואנחנו ניכנס למה שיש לאלוהים עבורנו.


      גרסה חדשה של קינג ג'יימס
גלטים 6:9 ואל נתעייף בעודנו עושים טוב, כי בבוא הזמן נקצור אם לא נאבד לב.