מילה על החיים והדברים


           

 

יפהפייה

 
לא משנה כמה אנחנו נראים טובים או כמה העבודה שלנו טובה, אנחנו תמיד רוצים משהו יותר או שונה. יש נשים שהן ברונטיות ורוצות להיות בלונדיניות. הבת שלי היא בלונדינית טבעית, אבל ב-30 השנים האחרונות היו לה יותר מ-10 צבעי שיער שונים שאינם בלונדינים. גם בתי הנכדה היא בלונדינית טבעית אבל היא מתה בשחור שיער. פעם עבדתי עם אישה שנראית טוב שהייתה ברונטית והיא הלבינה את שיערה בלונדיני. חשבתי שהיא נראית הרבה יותר טוב בתור ברונטית. יש נשים שמשתמשות יותר מדי באיפור ויש נשים שמשתמשות במעט מדי.

      גברים קצת שונים מנשים. בעוד בשנות ה-20 לחייהם יש להם הרבה שיער. מאוחר יותר בחיים, כשהם מתחילים לאבד שיער. הם מתחילים עם המסרק או שהם מקבלים טופפה קצת מגלחים הכל ומקריחים. אנחנו לא מרוצים ממה שיש לנו אז אנחנו הולכים אחרי דברים אחרים.

      לוציפר היה אחד המלאכים הנראים הכי טובים בגן עדן, אבל הוא התרומם לפני אלוהים וחשב שהוא יכול להיות גדול מאלוהים. הוא היה החוטא הראשון. אנחנו צריכים להיראות במיטבנו כשאנחנו יוצאים בפומבי. אבל אל לנו להרים את עצמנו כך שנחשוב שאנחנו טובים יותר מכל אחד אחר. ג'ון אמר ש"הוא חייב להגדיל, אבל אני חייב להקטין."

      כשאנחנו מתבגרים, המראה שלנו מתחיל לדעוך. מה שאנחנו בחוץ לא חשוב. מה שאנחנו בפנים, זה הדבר הכי חשוב. אנחנו יכולים להיות מכוערים מבחוץ אבל אנחנו יכולים להיות יפים מבפנים. מה שאנחנו לפני אלוהים הוא מה שעושה אותנו יפים. אלוהים לא מסתכל על החוץ שלנו הוא מסתכל על הפנים שלנו (הלב שלנו). הוא רואה כמה אנחנו יפים כשאנחנו מתקרבים אליו ברוחנו.


      גרסה חדשה של קינג ג'יימס
יוחנן 3:30 "הוא חייב להגדיל, אבל אני חייב להקטין.

       גרסת קינג ג'יימס
תהלים ל"ט:ה הִנֵּה עשית את ימי כרוחב יד; ועידני כאין וכאפס לפניך: באמת כל אדם במצבו הטוב הוא לגמרי הבל.

      גרסת קינג ג'יימס
ישעיהו 59:4 איש אינו קורא לצדק ואיש אינו מתחנן לאמת; הֵם מְרִידִים אֶת-מוֹן, וַיּוֹלֵדוּ עָוֹן.

      גרסה חדשה של קינג ג'יימס - מדברים על לוציפר
יחזקאל 28:17 "גבה לבך בגלל יופיך; השחתת את חכמתך למען הודך; השלכתי אותך ארצה, הנחתי אותך לפני מלכים, כדי שיביטו בך.