מילה על החיים והדברים


           

 

השורה התחתונה
גברים ונשים שונים. אני יודע שזה עשוי לבוא כהלם לחלק מהאנשים, אבל זה נכון. למגזין טיים היה את זה פעם בשער הקדמי בשנות התשעים. ילדים כשהם צעירים הופכים שונים עם הזמן. הבנים מתחילים לשחק ברובי צעצוע ובמכוניות. בנות מתחילות לשחק עם בובות ולעשות בית.

      גברים רוצים את השורה התחתונה, כמה שפחות פרטים יותר טוב. נשים רוצות לשמוע את כל הפרטים: כמה שיותר יותר טוב. כשגברים מתכנסים הם מדברים על ספורט, ציד ומכוניות. נשים מדברות על ילדים, אוכל ורכילות. ישנן חמש מילים שגברים לעולם לא רוצים לשמוע 'מותק אנחנו צריכים לדבר.' נשים אוהבות לדבר על הרגשות שלהן וגברים אף פעם לא רוצים לדבר על שלהן. גברים אוהבים לחזק את זה או לעזוב את זה, לא משנה כמה זה כואב. גברים לא אוהבים לבכות ויש נשים שמשתמשות בבכי כדי לקבל את דרכן. בקיצור, גברים ונשים שונים.

      כשאלוהים ברא את האדם הוא ברא אותו זכר ונקבה. אני לא יודע איך זה עובד. לאחר שאדם קרא לכל החיות לא נמצא בן לוויה עבורו. אז אלוהים לקח צלע מאדם וגם לקח את החלק הנשי שבו וברא אישה. גברים ונשים שונים. תודה לך אלוהים. אנחנו מי שאנחנו כי אלוהים ברא אותנו כך.

      מהי השורה התחתונה? אלוהים הוא שברא אותנו ויש לו תוכנית לחיינו הוא יודע עלינו הכל. אנחנו צריכים פשוט לסמוך עליו ולתת לו להוביל אותנו בדרך שאנחנו צריכים ללכת.


      גרסה חדשה של קינג ג'יימס
בראשית א' 27 וברא אלוהים את האדם בצלמו; בצלם אלוהים ברא אותו; זכר ונקבה הוא ברא אותם.

      גרסה חדשה של קינג ג'יימס
בראשית ב, 21 וַיְנַפֵּל יְהוָה אֱלֹהִים אֶת-הָאָדָם אֶת-הָאָדָם, וַיִּשָּׁן; ויקח את אחת מצלעותיו, ויסגר את הבשר במקומו.
 22 ואז את הצלע אשר לקח יהוה אלהים מהאדם עשה לאישה והביא אותה אל האיש.