מילה על החיים והדברים


           

 


עצמות יבשות

יחזקאל היה בעמק של עצמות יבשות ומאובקות ואלוהים שאל אם העצמות היבשות הללו יכולות לחיות שוב. יחזקאל אמר "אדוני אלוהים אתה יודע". אמר אלוהים ליחזקאל "התנבא לעצמות האלה ואמר להם עצמות יבשות שמעו את דבר ה'! "ודאי אכניס בך נשימה ותחיה."

      כולנו עוברים בעמקים שיש בהם הרבה עצמות יבשות ומאובקות. בן זוג עוזב והנישואים מתים. אנחנו משוחררים מהעבודה של ואנחנו לא יכולים למצוא אחר. הילדים שלנו הולכים בדרך הלא נכונה והיחסים שלנו איתם הם כמו עצמות יבשות ומאובקות. האם ניתן לגרום לנישואים לחיות מחדש? האם ניתן לגרום למערכת יחסים עם הילדים שלנו לחיות מחדש? כך גם בכל דבר בחיינו. כולנו עוברים דברים בחיינו שבהם איננו יודעים את התוצאות של מערכות היחסים והנישואים שלנו ועוד הרבה דברים שמגיעים בדרכנו.

      רק אלוהים יודע אם העצמות היבשות בחיינו יכולות לחיות שוב. הוא יכול לרפא את הנישואים שלנו או להביא מישהו טוב יותר ממה שהיה לנו קודם. הוא יכול לתת לנו עבודה טובה יותר מבעבר. רק הוא יכול להחזיר את הילדים האובדים הביתה.

      לכן אנו שמים מבטחנו באלוהים כי הוא יודע עלינו הכל מתחילת חיינו ועד סופו. יש לו תוכנית לחיינו. הוא יודע איך אנחנו צריכים ללכת. רק הוא יכול לגרום לעצמות היבשות בחיינו לחיות שוב.

      גרסה חדשה של קינג ג'יימס
יחזקאל 37:3 ויאמר אלי: "בן אדם, האם העצמות הללו יכולות לחיות?" אז עניתי: "אדוני אלוהים, אתה יודע."

      גרסה חדשה של קינג ג'יימס
יחזקאל ל"ז:5 "כה אמר אדוני ה' אל העצמות הללו: "ודאי אכניס רוח בכם ותחיה
".