מילה על החיים והדברים


           

 


פשוט תשאל

לעתים קרובות מדי בחיים אנו מקבלים דברים שאויב הנשמה שלנו מנסה לשים עלינו. אנחנו מדברים על המחלה 'שלי' כאילו אנחנו הבעלים שלה, ואנו מדברים, אם אנחנו מדברים ככה. אנחנו מתבגרים בחיים ואומרים; "בגלל שאני מזדקן אני יכול לצפות שהדברים האלה יקרו". אנו, בני האדם, יכולים לחיות עם הרבה דברים שמגיעים בדרכנו. אנחנו מתרגלים למה שזה לא יהיה. השלמנו עם הדברים שבאו בדרכנו כי 'אנחנו מזדקנים, ככה הם החיים, להורים שלי היה אותו דבר וכו'.

      אנחנו מקבלים יותר מדי דברים שאנחנו לא צריכים לקבל. נכנסתי לכנסייה בבוקר יום ראשון אחד, כאשר קיבלתי סחרחורת וכמעט נפלתי. ביקשתי מאלוהים שיחזיר לי את האיזון שלי והוא עשה זאת. מאז לא היה לי סחרחורת. הייתה אישה בת 70 שהלכה לרופא שלה לבדיקה. לאחר שראה את האישה הרופא אמר שיש לה מחלת פרקינסון. הגברת אמרה "לא אני לא"; ולא היה לה את זה. אנחנו לא צריכים לקבל כל מה ש'זה' רק בגלל שהרופא או אנשים אחרים אומרים ש'יש לנו'.

      אנחנו אוהבים לתת לילדים שלנו את הדברים שעושים את החיים שלהם טובים יותר ולעזור להם בחיים. כמה עוד אלוהים אוהב אותנו? הוא רוצה לתת לנו את הדברים שישפרו את חיינו. אנחנו ילדיו של אלוהים והוא אבינו, איך קודם כל עלינו להאמין בו ולהודות בפה שלנו שהוא רוצה שנירפא. משה היה בן 120 שנה וכוחו לא ירד ועיניו לא היו עמומות. כשאנחנו צריכים משהו כמו ריפוי, לשלם את החשבונות שלנו, לעזור לילדים שלנו, לא משנה מה הצורך אנחנו רק צריכים לבקש. אלוהים רוצה מערכת יחסים איתנו כדי שנוכל לסמוך עליו לכל צרכינו. אנחנו רק צריכים לשאול.


      גרסה חדשה של קינג ג'יימס
מתי 6:8 "לכן אל תהיה כמותם. כי אביך יודע את הדברים שאתה צריך לפני שאתה שואל אותו.

      גרסה חדשה של קינג ג'יימס
מתי ז':7 "בקשו וניתן לכם, חפשו ותמצאו, דפקו וייפתח לכם.