מילה על החיים והדברים


           

 

סנטה
   
   לפני כמה שנים חבר שלי, לן רייט, התבקש לפגוש אדם במטוסו בנמל התעופה הבינלאומי בפאלם ביץ'. האיש שאל את חברי אם הוא רוצה לשחק סנטה בחנות הכלבו מייסי'ס בניו יורק. לחבר שלי יש בטן וזקן לבן והוא שיחק סנטה בעבר. הוא אמר שכן וקיבל צ'ק בסך 50,000 דולר והוטס לניו יורק במטוסו של האיש.

      בזמן שחבר שלי שיחק בסנטה, משפחה ממקסיקו המורכבת משלושה ילדים, אמא ואבא הגיעה ל- Vista Santa. הם הסבירו שהם ביקרו בניו יורק ומצאו את ישו, וכל המשפחה ניצלה. הילדים רצו לבקר את סנטה, לשאול אותו אם הוא מכיר גם את ישו. הוא ענה ואמר, "כן הוא הכיר את ישוע."

      עונת חג המולד היא תקופה עמוסה בשנה. אנחנו ממהרים לקנות מתנות, לקשט את הבתים ואת עצי חג המולד שלנו, והולכים למסיבות. אנחנו שוכחים מה זה חג המולד. אנחנו מתמקדים בכיף שאנחנו נהנים. אנחנו שוכחים שחג המולד הוא חגיגת הולדתו של ישו.

      ישוע היה אלוהים והגיע לארץ כאדם. הוא הרגיש את כל מה שאנחנו מרגישים. הוא גם התפתה כמונו, אבל הוא לא חטא. כשהלך לצלב, הוא לקח את חטאינו על עצמו ומת במקומנו. הוא קם ביום השלישי. הוא גם לקח את מפתחות המוות והקבר. הוא לא תינוק באבוס. הוא המושיע שלנו. אנו מכבדים אותו כאשר אנו נותנים לו את חיינו.


     גרסה חדשה של קינג ג'יימס
יוחנן 3:16 "כי כה אהב אלוהים את העולם שהוא נתן את בנו יחידו, כדי שכל המאמין בו לא יאבד אלא יזכה לחיי עולם.
  17 "כי אלוהים לא שלח את בנו לעולם להרשיע את העולם, אלא כדי שהעולם ייוושע דרכו.