מילה על החיים והדברים


           

 

דלתות

כולנו עומדים בפני דלתות שעלינו לעבור או לא לעבור דרכן. אנחנו יכולים לבחור דלת שמובילה להרגלים רעים שקשה להיפטר מהם, או דלתות שטובות לנו. אנחנו רווקים ואנחנו חוברים לדלת אחרת ומייצרים חבורה של דלתות קטנות שגדלות להיות דלתות גדולות יקרות. את הדלתות שעלינו לעבור דרכן עלינו לקבל את ההחלטה הנכונה כשהזמן מתאים.

      הייתה גברת צעירה שאיבדה את עבודתה. היא פנתה למספר חברות בעיר הולדתה ובערים ומדינות אחרות. לא היו לה תשובות לבקשותיה. בסופו של דבר היא הלכה לגור עם אמה. היא נהנתה עם אמה והם עשו הרבה דברים ביחד. הם התחברו והגברת הצעירה עזרה לטפל באמה. כמה חודשים לאחר מכן נפטרה האם. ארבעה ימים לאחר ההלוויה היא קיבלה ארבע שיחות טלפון מהחברות אליהן שלחה את קורות החיים שלה. היא קיבלה עבודה טובה מאוד.

      כשאלוהים פותח דלת, אף אדם לא יכול לסגור אותה. וכשה' סוגר דלת, אין אדם יכול לפתוח אותה. אלהינו ישים לפנינו דלתות ויאמר לעבור בהן. האויב גם ישים דלתות לפנינו ורוצה שנעבור גם דרכן. אנחנו בוחרים באילו דלתות נעבור. אלוהים גם סוגר דלתות שלפעמים אנחנו מנסים לשמור פתוחות כשצריך לשחרר אותן. לפעמים הוא מבקש מאיתנו לוותר על חבר, או על הרגל. קשה לנו להרפות מדברים שהתרגלנו אליהם. אבל כשאלוהים סוגר את הדלתות האלה אנחנו צריכים לתת להם ללכת. הוא יודע מה הכי טוב עבורנו והוא יוביל אותנו בדרך שבה עלינו ללכת.


      גרסה חדשה של קינג ג'יימס
התגלות 3:7 "ולמלאך הכנסייה בפילדלפיה כתוב: "הדברים האלה אומר הקדוש, הוא האמיתי, "מי שיש לו מפתח דוד, הפותח ואיש אינו סוגר וסוגר. ואף אחד לא פותח":
 8 "ידעתי את מעשיך ראה נתתי לפניך דלת פתוחה ואיש לא יכול לסגור אותה כי מעט כוח יש לך ושמרת את דברי ולא הכחשת את שמי