Słowo o życiu i rzeczach


           

 

Niebiosa

         Niektórzy ludzie myślą, że niebo będzie nudnym miejscem ze względu na kościół, do którego chodzą lub czego zostali nauczeni. Wszystko to jest kłamstwem wroga naszych dusz. Wróg sprawi, że uwierzymy, że w obecności Boga będzie nudno. Nie ma lepszego miejsca. Nasz Bóg jest najbardziej łaskawym Bogiem, jaki może istnieć. Kocha nas bardziej, niż możemy sobie wyobrazić. Nic w Bogu nie może być nudne.

      Niewiele osób wie, jakie będzie Niebo. Byli ludzie, którzy byli w Niebie i wrócili, aby nam o tym opowiedzieć. Niektóre z rzeczy, o których ludzie mówią lub mówią, są częścią tego, czym jest Niebo. Są perłowe bramy. Ulice są złote, jest wiele klejnotów używanych jako dekoracje. Jest centrum powitalne, będziemy potrzebować orientacji, jakie jest niebo. Będziemy mieć nowe ciało. Nasze ciała będą wyglądały niezależnie od wieku, w którym wyglądaliśmy najlepiej. Są rezydencje, które dla nas zostały stworzone. Język, którego używamy na ziemi, jest tym samym językiem, którego będziemy używać w Niebie. Zrozumiemy każdy napotkany język.

      W Niebie jest wiele zwierząt. Biblia mówi o koniach, lwach i owcach. Są też jednorożce, słonie, zebry, dzikie zwierzęta, które nie są dzikie w Niebie, zwierzęta domowe, które mieliśmy na ziemi i wiele innych. Założę się, że wszystkie zwierzęta wymarłe na ziemi będą w Niebie, podobnie jak dinozaury.

      To, co robimy na ziemi, będziemy mogli robić także w Niebie. Możemy wybrać dowolne zajęcia, jakie tylko chcemy. Możemy grać w tenisa, golfa, piłkę nożną, koszykówkę, piłkę nożną lub łowić ryby. Jest jedna rzecz, której nie ma w Niebie, a mianowicie zegary. Nie ma dni, tygodni, miesięcy ani lat, nie ma potrzeby życia na zegarze. Czy naprawdę myślisz, że nasz Bóg może być nudny? Wszystkie rzeczy, które Bóg stworzył, są dla Jego upodobania. Nasz Bóg czerpie przyjemność z dawania nam tych rzeczy. Nasz Bóg jest największym Stwórcą i uwielbia dawać Swoim dzieciom Swoją kreatywność. Poszerzymy nasze horyzonty bardziej kreatywnie. Niebo to cudowne miejsce.


      Wersji króla Jakuba
Objawienie 4:11 Godzien jesteś, Panie, otrzymać chwałę, cześć i moc, bo Ty stworzyłeś wszystko i dla Twojej przyjemności są i zostały stworzone.

      Nowa wersja króla Jakuba
Jana 14:2 „W domu Ojca mego jest wiele pałaców, gdyby tak nie było, powiedziałbym wam. Idę przygotować wam miejsce.
 3 A jeśli pójdę i przygotuję dla was miejsce, przyjdę ponownie i przyjmę was do Siebie, aby tam, gdzie Ja jestem, tam i wy byliście.
 4 ¶ „I dokąd idę, ty wiesz i drogę, którą znasz”.

      Nowa wersja króla Jakuba
Hebrajczyków 11:16 Ale teraz pragną lepszego, to jest niebiańskiego kraju. Dlatego Bóg nie wstydzi się nazywać się ich Bogiem, bo przygotował dla nich miasto.