מילה על החיים והדברים


           

 

גן העדן

      יש אנשים שחושבים שגן עדן יהיה מקום משעמם, בגלל הכנסייה שאליה הם הולכים, או מה שלימדו אותם. כל זה שקר מאויב נפשנו. האויב יגרום לנו להאמין שבנוכחות אלוהים זה יהיה משעמם. אין מקום טוב יותר להיות בו. אלוהים שלנו הוא האלוהים הכי חסד שיכול להיות. הוא אוהב אותנו יותר ממה שאנחנו יכולים לדמיין. שום דבר באלוהים לא יכול להיות משעמם.

      לא הרבה אנשים יודעים איך יהיה גן עדן. היו אנשים שהיו בגן עדן וחזרו לספר לנו על זה. חלק מהדברים שאנשים מדברים עליהם או אומרים הם חלק ממה שעוסק בגן עדן. יש שערים פנינים. הרחובות זהב, יש הרבה תכשיטים המשמשים כקישוטים. יש מרכז קבלת פנים, נזדקק להתמצאות לגבי איך זה גן עדן. יהיה לנו גוף חדש. לא משנה באיזה גיל נראינו הכי טוב זה איך הגוף שלנו ייראה. יש אחוזות שנוצרו עבורנו. השפה בה אנו משתמשים עלי אדמות היא אותה שפה בה נשתמש בגן ​​עדן. נבין כל שפה שנתקל בה.

      יש הרבה חיות בגן עדן. התנ"ך מדבר על סוסים, אריות וכבשים. יש גם חדי קרן, פילים, זברות, חיות בר שאינן פראיות בגן עדן, חיות מחמד שהיו לנו עלי אדמות ועוד רבים אחרים. הייתי מהמר שכל החיות שנכחדו על פני כדור הארץ יהיו בגן עדן, כמו גם דינוזאורים.

      את הדברים שאנו עושים עלי אדמות נוכל לעשות גם בגן עדן. אנחנו יכולים לבחור כל פעילויות שאנחנו רוצים. אנחנו יכולים לשחק טניס, גולף, כדורגל, כדורסל, כדורגל, או ללכת לדוג. יש דבר אחד שלא בגן עדן וזה שעונים. אין ימים, שבועות, חודשים או שנים, אין צורך לחיות לפי השעון. אתה באמת חושב שאלוהים שלנו יכול להיות משעמם? כל הדברים שאלוהים ברא הם להנאתו. אלוהים שלנו נהנה לתת לנו את הדברים האלה. אלוהינו הוא הבורא הגדול ביותר ואוהב לתת לילדיו את היצירתיות שלו. נרחיב את האופקים שלנו, עם יותר יצירתי. גן עדן הוא מקום נפלא.


      גרסת קינג ג'יימס
התגלות 4:11 אתה ראוי, ה', לקבל תהילה וכבוד ועוצמה: כי אתה יצרת את הכל, ולטובתך, הם ונבראו.

      גרסה חדשה של קינג ג'יימס
יוחנן 14:2 "בבית אבי אחוזות רבות; אילולא כך הייתי אומר לכם. אני הולך להכין לכם מקום.
 3 "ואם אלך ואכין לך מקום, אשוב ואקבל אותך אליי, כי היכן שאני נמצא, שם תהיו גם אתם.
 4 "ולאן אני הולך אתה יודע, ואת הדרך שאתה יודע."

      גרסה חדשה של קינג ג'יימס
העברים 11:16 אבל עכשיו הם רוצים מדינה טובה יותר, כלומר, ארץ שמימית. לכן אלוהים לא מתבייש להיקרא אלוהיהם, כי הוא הכין להם עיר.