מילה על החיים והדברים


           

 

צ'יקן ליטל

 
הפוליטיקאים שלנו נשארים בעסקים כי הם תמיד אומרים שמשהו רע עומד לקרות. הם כל הזמן אומרים שהאוקיינוסים עולים בגלל ההתחממות הגלובלית. הם אומרים שהמפלגה הפוליטית השנייה רוצה לקחת לך את הביטוח הלאומי. הם יכולים גם לומר שהשמים נופלים כמו עוף קטן. אנשים תמיד אומרים שמשהו רע עומד לקרות כדי שהם יוכלו לקבל את תמיכתך.

      אנחנו שוכחים שאלוהים שלנו שולט בעולם הזה וביקום כולו. אין דבר כזה תנועה מתמדת. כדור הארץ מסתובב במהירות של כ-1,000 מייל לשעה ומסתובב סביב השמש במהירות של כ-500,000 מייל לשעה. כדור הארץ שלנו יתחיל בסופו של דבר להאט אם אלוהים לא היה עליו את ידיו בכל עת. הוא זה ששומר על כדור הארץ שלנו מסתובב ושומר אותו באותו מרחק מהשמש.

      לגבי ההתחממות הגלובלית, אלוהינו עדיין בשליטה. הוא שולט באוקיינוס ​​והציב גבולות כך שהוא לא יכול להגיע רחוק יותר ממה שהוא אומר. הוא שומר על האוקיינוסים במקומם ליד גרגרי החולות הזעירים בחופינו.

      אין לנו מה לדאוג; אלוהים שלנו שולט. אנחנו רק צריכים לתת בו את מבטחנו ותקווה. אנחנו לא צריכים לפחד מכל העוף הקטנים בחיינו כי האלוהים שלנו הוא בשבילנו והוא ידאג לנו.


      הגרסה המוגברת
ירמיהו ה' 22 האם אינך חושש ומכבד אותי? אומר ה'. האם אינך רועד לפני? הנחתי את החול לגבול הים, מחסום נצחי שמעבר לו הוא לא יכול לעבור ובצו נצח שמעבר לו? ואף על פי שגלי הים מטלטלים ומרעידים את עצמם, בכל זאת אין הם יכולים לנצח [על גרגרי החול החלשים שה' קבע מטבעו כדי שיספיקו לתכליתו]; אף על פי ש[הגלמים] שואגים, אך הם אינם יכולים לעבור את [המחסום] הזה. [האם אין לפחד ולעבוד ביראת כבוד מאל כזה?]