מילה על החיים והדברים


           

 

האם אנחנו עדיין שם?

 
בזמן טיול עם ילדיכם שמעתם את המילים "האם אנחנו כבר שם?" לילדים יש מעט מאוד סבלנות בזמן נסיעה במכונית. אנחנו המבוגרים כמוהו עם אלוהים. אנחנו רוצים לקבל את הדברים של אלוהים ואנו ממהרים. אנחנו רוצים "זה" עכשיו ואנחנו לא יכולים לחכות ל"זה" מה זה כל "זה". אנו חיים בתקופה שהמיקרוגל אינו מהיר מספיק. כל השניות האינסופיות האלה שמחכות שהאוכל שלנו יתבשל. אנחנו תמיד ממהרים בכל מה שאנחנו עושים.

      אלוהים אף פעם לא ממהר. הוא לוקח את הזמן שלו כשהוא מתעסק איתנו. הוא מנסה לבנות אופי בחיינו בזמן שאנו מחכים לו. אלוהים מנצל את הזמן להמתנה כמבחן עבורנו. האם נסמוך עליו? האם נחכה לו? אלוהים דואג לנו והוא כל כך אוהב שהוא לא ייתן לנו משהו שיפגע בנו בצורה רוחנית. הוא מחכה לבגרות שתתפתח בחיינו.

      כשאברהם היה בן 75 ושרה בת 65 אמר להם אלוהים שיהיה להם בן ושאברהם יהיה אב להרבה עמים. אחרי 13 שנים כששום דבר לא קרה הם ניסו לעזור לאלוהים. שרה נתנה לאברהם את עבדה הגר. אבל זה לא היה הילד המובטח. כשאברהם היה בן 99 נכנסה שרה ליצחק. לקח להבטחה 25 שנה עד שדבר אלוהים התגשם. משה היה במדבר 40 שנה. לקח לדיוויד 13 שנים להפוך למלך וזה היה לשבט אחד. עברו 20 שנה עד שהוא הפך למלך על כל עם ישראל.

      אולי לא שאלתי את אלוהים 'האם אנחנו כבר שם' אבל חשבתי על זה הרבה פעמים. לפני זמן מה התחלתי לקבל הרבה הרבה מילים מאנשי אלוהים. חלק מהדברים האלה התממשו. אם אתה קורא את זה זה אחד מאותם דברים שנאמרו עליי. עוד הרבה דברים צפויים לבוא ועברו 30 שנה מאז שקיבלתי אותם. כבר הגענו? לאלוהים יש תוכנית לחיינו. אלוהים יכול לקחת את הזמן שלו אבל הוא אף פעם לא מאחר. נגיע לשם!


      התנ"ך החי
ירמיהו 29:11 כי אני יודע את התוכניות שיש לי עבורך, אומר ה'. הם תוכניות לטוב ולא לרע, לתת לך עתיד ותקווה.

      התנ"ך החי
2 Corinthians 4:8 אנו לחוצים מכל צד על ידי צרות, אבל לא מרוסק ושבור. אנחנו מבולבלים כי אנחנו לא יודעים למה דברים קורים כפי שהם קורים, אבל אנחנו לא מוותרים ונפטרים.